חברת ניהול וגיוס כוח אדם למועדונים

לאחר בדיקת התוכנית העסקית והקמת המועדון ישנו שירות נוסף ב-sproject : ניהול מועדון בפועל

ניהול מועדון בפועל כרוך בשלב הראשון בגיוס כוח אדם לכל המחלקות של המועדון כגון: ניהול, הדרכה, קבלה, שירות לקוחות, תחזוקה ושיווק ופרסום.
גיוס כוח האדם נעשה על ידי sproject ולא על ידי חברות השמה חיצוניות שאין ביכולתם לבחון את הכישורים והתאמת המתמודד לתפקיד.

אנו, ב-sproject ,יודעים לזהות את המתמודדים על פי ניסיוננו ודיוק בהגדרות התפקיד. בזכות השילוב שלנו במכללות העוסקות בענף אנו מצליחים לעניין מתמודדים ייחודיים ששאיפותיהם להתפתח בתחום זה.

אנו עורכים תקופות של הכשרות ספציפיות לכל תפקיד הכולל סימולציות ואינטראקציות בין הצוותים. מלווים הדרכות לתוכנית ניהול המיוחדת למועדונים.

Sproject מזמן על בסיס שבועי את הצוותים לישיבות ולקבלת יעדים ומנפיקים לבעלים /יזמים/ ראשי עיר דוחות מעודכנים.

Sproject לוקחת על עצמה את אחריות המעביד הבלעדי ודואגת להעסקתם בתנאים מועדפים תוך כדי מתן תנאים סוציאליים כחוק.

חברת הניהול מובנת ממטה ההנהלה המלווה כל צוות בפרט ובכלל במחלקות השונות. חברת הניהול מנפיקה אישורי פוליסות המבטחות את היזמים באחריות מקצועית, בצד שלישי ובתאונות אישיות.

תיאום ציפיות המקדים לתחילת העבודה הינו השלב החשוב ביותר והמגדיר את יעדי החברה בכל עת.

ניהול מועדון כושר ובריכות שחייה

ניהול מועדון כושר או שחייה בפועל כרוך בשלב הראשון בגיוס כוח אדם לכל המחלקות של המועדון כגון: ניהול, הדרכה, קבלה, שירות לקוחות, תחזוקה ושיווק ופרסום.

גיוס כוח האדם נעשה על ידי Sproject ולא על ידי חברות השמה חיצוניות שאין ביכולתם לבחון את הכישורים והתאמת המתמודד לתפקיד.

אנו ב- Sproject יודעים לזהות את המתמודדים על פי ניסיוננו ודיוק בהגדרות התפקיד. בזכות השילוב שלנו במכללות העוסקות בענף אנו מצליחים לעניין מתמודדים ייחודיים ששאיפותיהם להתפתח בתחום זה. אנו עורכים תקופות של הכשרות ספציפיות לכל תפקיד הכולל סימולציות ואינטראקציות בין הצוותים. מלווים הדרכות לתוכנית ניהול המיוחדת למועדונים.

Sproject מזמן על בסיס שבועי את הצוותים לישיבות ולקבלת יעדים ומנפיקים לבעלים /יזמים / ראשי עיר דוחות מעודכנים.

Sproject לוקחת על עצמה את אחריות המעביד הבלעדי ודואגת להעסקתם בתנאים מועדפים תוך כדי מתן תנאים סוציאליים כחוק.

חברת ניהול מועדוני כושר ושחייה מובנת ממטה ההנהלה המלווה כל צוות בפרט ובכלל במחלקות השונות. חברת הניהול מנפיקה אישורי פוליסות המבטחות את היזמים באחריות מקצועית, בצד שלישי ובתאונות אישיות.

תיאום ציפיות המקדים לתחילת העבודה הינו השלב החשוב ביותר והמגדיר את יעדי החברה בכל עת.

שיווק, פרסום, קורסים וסדנאות

שיווק ופרסום בתחום הדיגיטל:

  1. בניית אתרים – הקמת אתר אינטרנט בסגנון עיצובי חדיש, עם התאמה מושלמת למכשירים ניידים. האתר מאפשר עדכון מידע ללקוחות, גלריית תמונות ווידאו, שעות פתיחה, צוות העובדים וטופס יצירת קשר.
  2. דפי נחיתה – הקמת דפי נחיתה ייעודיים למבצעים ספציפיים. דף הנחיתה מאפשר ניהול קמפיין דיגיטלי ואיסוף לידים ייעודיים למבצעים ומוצרים שאתם מעוניינים לקדם
  3. רשתות חברתיות – הקמה וניהול פרופילים ברשתות חברתיות – פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר וכד’. ניהול ״דף חי״ הכולל העלאת פוסטים, מענה לתגובות והודעות אישיות.
  4. קמפיין דיגיטל – הקמה וניהול קמפיין בגוגל ובפייסבוק. יצירת סדרות מודעות, מיקוד קהלי יעד ורשימות שיווק מחדש (רמרקטינג), ניהול זמנים ופלטרפורמות הפרסום, מספר וירטואלי המאפשר מדידת לידים ועוד.

קורסים וסדנאות:

  1. קורס ניהול ויזמות עסק (120 שעות) – במסגרת עבודתנו ביעוץ, תכנון וניהול מרכזי ספורט פנאי ונופש בארץ, התבקשנו על ידי מכללת וינגייט להעביר קורס חדש בנושא יזמות וניהול עסק ספורט. עד לא מזמן התקיימו ברוב המכללות לחינוך גופני קורסים בניהול המיועדים למנהלים בפועל. לא הייתה שום מסגרת/ הכשרה שיועדה לבוגרי המכללה שברצונם היה להפוך לעצמאיים בתחום הספורט. בצורה בלתי מכוונת חייבו את כל בוגרי המכללה להתחיל את דרכם כשכירים במועדונים, מתנ”סים ואגודות שונות, ולא היו לבוגרים כלים מתודיים, פיננסים ושיווקיים שאפשרו להם לחשוב על תחילת קריירה כעצמאיים ולהביא לידי ביטוי את כשרונם, מקצועיותם והייחודיות שלהם. הם היו נאלצים לשלם ממון רב ליועצים עבור מידע בסיסי לחלוטין. בעזרת קורס זה הם מקבלים את הכלים הבסיסיים והמתקדמים לפתיחת עסק עצמאי. הנושאים הנלמדים: מיפוי אזורי, רישוי עסק, גיוס כוח אדם, מבנה מימון, תכנית עסקית, שיווק ופרסום, בניית פרוגרמה ופיתוח עסקי.

  2. סדנת יזמות (4 שעות) – הסדנה מיועדת כמבוא לתחילת קריירה כעסק עצמאי ופונה לכל בעלי הסמכות במקצועות הספורט והמחול. תוך כדי דינמיקה קבוצתית נשבור קונצנזוסים וסטיגמות על פתיחת עסק, נבחן ביחד את הכלים הבסיסיים המחייבים לתחילת הדרך כעצמאי ונייצר מדיניות של שיווק ובידול על בסיס קבוע.